Det kommer att bli stenhårt i år. Det är mycket duktiga fiskare som vill vara med och slåss om kronan i år.
Skitfiske på er :) ses på lördag.
1) TEAM BR WARGBO
-Tomas wargbo
-Jan wargbo
2) TEAM YABBEN
-Håkan larsson
-Mikael lundström
3) TEAM STICKMAISTER
-Michael fors
-Michael mollberg
-Daniel sedenborg
4) TEAM STEKERS
-Anders hendriksson
-Jonas johansson
5) TEAM FLATLINE 1
-Fredrik salmonsson
-Arthur thurman
6) TEAM LILLFORSEN
-Stefan barrgård andersson
-Conny blom
7) TEAM FLATLINE 2
-Daniel avhelin
-Magnus hast
-Mikael eklund
8) TEAM KJELLS CYCKEL & MOTOR EDSBYN
-Hendrik törnberg
9) TEAM BIG SNIPERS
-Jonas norling
-Max norling
10) TEAM SKÄVE
-Björn johansson
-Mikael borgersen
-Nicklas borgersen
-Christoffer bennerström
11) TEAM BRÖDERNA PM
-Peter palmgren
-
12) TEAM BRAXEN
-Thomas norman
-Jonas kastberg
-Marcus däumichen
13) TEAM SKÄGG GÄDDA
-Kim hansson
-Mikael forslund
14) TEAM GÄDDKRAFT
-Mats persson
-Johan persson
15) TEAM RAGGARPIKE
-Mikael taubert
-Rikard hagelin
16) TEAM ARG
-Arthur gautason
-Jan gräsberg
-(Gauti gunnarsson)
17) TEAM BERGMAN
-Tobias bergman
-Daniel mårts
18) TEAM GÄDDHÄNGET
-Claes eskilsson
-Jocke eskilsson
19) TEAM ÅLBETE
-Johnny sjökvist
-Robert lövgren
20) TEAM ERIXSON
-Jim eriksson
-Jens eriksson
21) TEAM NEDA 1
-Daniel fällman
-Daniel lidehäll
-Johan hedin
22) TEAM FISHINGFREINDS
-Martin gustavsson
-Axel aretorn
-Franek rademacher
23) TEAM PERAX
-Johan löfström
-Viktor dehner
24) TEAM SKÄVES HJÄLTAR
-Jonas persson
-John arvidsson
25) TEAM SLIDERS
-Edwin palmgren
-Robert risberg
-Magnus åhn
26) TEAM
-Tomas routsalainen
-Eddie lundeqvist
-Viktor boman
27) TEAM ARTIC PIKE
-Gustaf gröning
Skitfiske på er :) ses på lördag.
1) TEAM BR WARGBO
-Tomas wargbo
-Jan wargbo
2) TEAM YABBEN
-Håkan larsson
-Mikael lundström
3) TEAM STICKMAISTER
-Michael fors
-Michael mollberg
-Daniel sedenborg
4) TEAM STEKERS
-Anders hendriksson
-Jonas johansson
5) TEAM FLATLINE 1
-Fredrik salmonsson
-Arthur thurman
6) TEAM LILLFORSEN
-Stefan barrgård andersson
-Conny blom
7) TEAM FLATLINE 2
-Daniel avhelin
-Magnus hast
-Mikael eklund
8) TEAM KJELLS CYCKEL & MOTOR EDSBYN
-Hendrik törnberg
9) TEAM BIG SNIPERS
-Jonas norling
-Max norling
10) TEAM SKÄVE
-Björn johansson
-Mikael borgersen
-Nicklas borgersen
-Christoffer bennerström
11) TEAM BRÖDERNA PM
-Peter palmgren
-
12) TEAM BRAXEN
-Thomas norman
-Jonas kastberg
-Marcus däumichen
13) TEAM SKÄGG GÄDDA
-Kim hansson
-Mikael forslund
14) TEAM GÄDDKRAFT
-Mats persson
-Johan persson
15) TEAM RAGGARPIKE
-Mikael taubert
-Rikard hagelin
16) TEAM ARG
-Arthur gautason
-Jan gräsberg
-(Gauti gunnarsson)
17) TEAM BERGMAN
-Tobias bergman
-Daniel mårts
18) TEAM GÄDDHÄNGET
-Claes eskilsson
-Jocke eskilsson
19) TEAM ÅLBETE
-Johnny sjökvist
-Robert lövgren
20) TEAM ERIXSON
-Jim eriksson
-Jens eriksson
21) TEAM NEDA 1
-Daniel fällman
-Daniel lidehäll
-Johan hedin
22) TEAM FISHINGFREINDS
-Martin gustavsson
-Axel aretorn
-Franek rademacher
23) TEAM PERAX
-Johan löfström
-Viktor dehner
24) TEAM SKÄVES HJÄLTAR
-Jonas persson
-John arvidsson
25) TEAM SLIDERS
-Edwin palmgren
-Robert risberg
-Magnus åhn
26) TEAM
-Tomas routsalainen
-Eddie lundeqvist
-Viktor boman
27) TEAM ARTIC PIKE
-Gustaf gröning
Inga kommentarer:
Skicka en kommentar